Co zrobić, jak nasze zęby nie prezentują się zbyt ciekawie? Interesującym rozwiązaniem mogą być licówki

Istnieją tego rodzaju okoliczności, iż nie za bardzo często uśmiechamy się i nie chodzi tu z pewnością o dobry humor.

Najzwyczajniej nasze zęby nie są w za dobrym stanie, są niezbyt równe, widoczne są przebarwienia, pojawiają się zbyt duże szpary pomiędzy zębami i tak dalej, a to wszystko powoduje, iż nie chcemy, aby ktoś to zauważył. Na szczęście mamy na to sposoby, a takim z nich są licówki.

uśmiechnięta kobieta

Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com

Licówki, np. jedne z bardziej znanych licówki (kliknij, zobacz, sprawdź) porcelanowe, to dość cienkie płatki porcelany, które przykleja się na przednią powierzchnię uzębienia, dzięki czemu można ukryć defekty estetyczne- http://www.dentystakaniak.pl/co-robie/. Dzięki licówkom możemy rozjaśnić zęby, spowodować, iż będą pięknie się prezentować, będą miały piękny kształt jak i barwę. Można też poszerzyć albo w ogóle usunąć szpary między zębami. Są też odpowiednie do małej korekty ustawienia zębów, na przykład w przypadku małego skręcenia lub stłoczenia.

Licówki są właściwe dla osób, jakie pragną rozjaśnić kolor zębów, jak i zakryć trwałe przebarwienia. Stosuje się je w sytuacji niezbyt estetycznych bruzd, jak jednocześnie uszkodzeń zębów. Dopiero przy większych zniszczenia stosuje się korony ceramiczne. Licówki musi zakładać dobry dentysta (zapoznaj się z ofertą stomatologia Zielona Góra- jbclinic.pl/stomatologia/), ponieważ w takiej sytuacji jest gwarancja, iż wszystko zostanie wykonane jak najbardziej odpowiednio, a nasze zęby rzeczywiście zyskają na wyglądzie- http://www.dentystakaniak.pl/. Gdzie spotkać tego rodzaju specjalistę?

Dobrym miejscem jest Legnica, gdzie bez wątpienia znajdziemy takiego fachowca, jaki poprawi wygląd naszego uzębienia, a my będziemy mogli na nowo się uśmiechać, bez obaw, że ktoś zobaczy nasze niezbyt ładne zęby.