Tag Archives: gry

Jak przekonać milusińskich do regularnego uprawiania sportów. Przydatne porady dla zapracowanych rodziców

Popularne powiedzenia przypominają, że trzeba od najmłodszych lat uczyć dzieci dobrych nawyków, tak tych żywieniowych, jak i mnóstwa innych. Lekarze podzielają tę opinię, dlatego już od dzisiaj warto zachęcać i pierwszoklasistów, i nastolatków do uprawiania sportów.

Czy zdawałeś sobie sprawę, iż właściwy wybór naciągu tenisowego jest tak samo istotny jak decyzja o wyborze dobrze dobranej rakiety?

Wielu rozpoczynających przygodę z tenisem graczy nie ma najmniejszego pojęcia, że naciągi tenisowe odgrywają tak samo ważną rolę jak pozostałe elementy sprzętu. Co więcej, ich ogromna większość nie ma także pojęcia o tym, iż omawiany naciąg trzeba wymieniać. Sprzedawcy w sklepach z akcesoriami sportowymi mają często powód do ironii, gdy ma miejsce sytuacja, że na dopiero co kupione rakiety składane są reklamacje z powodu wad struny założonej przez producenta. Aby zatem wiedzieć co robić, musimy zadać teraz podstawowe pytanie: jak często dobrze by było wymieniać taki naciąg? Wszystko zależy od jego rodzaju.