Tag Archives: gry

Jak przekonać milusińskich do regularnego uprawiania sportów. Przydatne porady dla zapracowanych rodziców

Świetnie znane maksymy przypominają, że należy od młodych lat uczyć najmłodszych dobrych nawyków, zarówno tych żywieniowych, jak i mnóstwa innych. Specjaliści podzielają tę opinię, stąd już od dzisiaj warto zachęcać i sześciolatków, i młodzież do uprawiania sportów.

Czy zdawałeś sobie sprawę, iż właściwy wybór naciągu tenisowego jest tak samo istotny jak decyzja o wyborze dobrze dobranej rakiety?

Wielu rozpoczynających przygodę z tenisem graczy nie ma najmniejszego pojęcia, że naciągi tenisowe odgrywają tak samo ważną rolę jak pozostałe elementy sprzętu. Co więcej, ich ogromna większość nie ma także pojęcia o tym, iż omawiany naciąg trzeba wymieniać. Sprzedawcy w sklepach z akcesoriami sportowymi mają często powód do ironii, gdy ma miejsce sytuacja, że na dopiero co kupione rakiety składane są reklamacje z powodu wad struny założonej przez producenta. Aby zatem wiedzieć co robić, musimy zadać teraz podstawowe pytanie: jak często dobrze by było wymieniać taki naciąg? Wszystko zależy od jego rodzaju.