Press "Enter" to skip to content

Białe szaleństwo wczesną wiosną

Z każdym dniem kresek na termometrach przybywa, a białego puchu na zewnątrz ubywa. Narciarze oraz snowboardziści nie są zadowoleni, ale sezon jeszcze się nie skończył.

Entuzjaści sportów zimowych mają cały czas szansę, aby poszusować na rodzimych stok. Tylko decydujmy się szybko, z racji iż wiosna tuż, tuż! Nasz wypad może nie będzie przebiegał tak samo, jak w szczycie sezonu, bo stoki są sztucznie naśnieżane, jednak to i tak wystarczy by zrobić sobie prezent na zakończenie sezonu i zregenerować siły na wiosnę.

sprzęt snowboardowy

Autor: Peter Stevens
Źródło: http://www.flickr.com

Do jakiej miejscowości warto wyskoczyć na weekend? Na pewno powinniśmy odwiedzić Białkę Tatrzańską. Warunki na wyciągach są całkiem niezłe, a przez wielu uważane za idealne. Wczesna wiosna to również dobry moment na naukę jazdy na nartach czy desce. Albowiem niezależnie od tego, na jakim sprzęcie chcemy jeździć, koniecznym jest by na początku, nauczyć się ślizgu i podstawowych zasad operowania sprzętem.

Nieprawdopodobnie intrygujący tekst, prawda? Jeśli też masz takie zdanie, to kliknij tu i przeczytaj w serwisie (https://btune.pl/hamownia-wroclaw-4×4/) wszystkie dane.

Najlepiej szkolić się pod okiem instruktora, dzięki któremu zdobędziemy odpowiedni zasób informacji i umiejętności. Dowiemy się co robić, aby jazda stała się naszą pasją i była przy tym całkowicie bezpieczna. Szkoła narciarska Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej będzie najlepszym wyborem.

Wysportowanym osobom zdecydowanie polecamy naukę na snowboardzie. Deskę mamy szansę wypożyczyć na miejscu, tudzież przed wyjazdem nabyć własną. Porady odnośnie modelu udzieli nam sklep snowboardowy. Są bowiem deski allroundowe, stworzone dla początkującego snowboardzisty, jak i doświadczonego freestyle’era. Warto zwrócić uwagę na markę Nitro Snowboard. To deski trwałe, wyróżniające się najlepszą jakością oraz oryginalnymi grafikami.

Deski wspaniale nadają się do zabawy, jak i konkretnego freestylu.
Należy tylko wybrać odpowiedni styl, aby zafundować sobie wielką frajdę. Od najbardziej klasycznego stylu jazdy, który bazuje na ślizgu po głębokim puchu, lesie czy otwartych przestrzeniach, po jazdę między choinkami na dzikim stoku (frreecarving). Zatem… spieszmy do Białki Tatrzańskiej! Zobacz też

Comments are closed.