Press "Enter" to skip to content

Chcesz wyglądać pięknie? Nie unikaj zabiegów medycyny estetycznej

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu panie, które były niezadowolone ze swojej urody, musiały zaakceptować swoją aparycję. Teraz może być zupełnie inaczej. Mają bowiem do dyspozycji zabiegi medycyny estetycznej, które pozwalają nie tylko na zmniejszenie zmarszczek, ale także powiększanie ust Katowice, które mają w swojej ofercie czy powiększanie piersi. Dzięki medycynie estetycznej każda przedstawicielka płci pięknej może prezentować się idealnie.

medycyna estetyczna

Autor: Aimee Heart
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze nie tak dawno temu w medycynie estetycznej królował przede wszystkim botoks. Dzisiaj sytuacja jest całkowicie inna. Stosuje się lepsze, dużo bardziej naturalne substancje, do których zaliczany jest przede wszystkim kwas hialuronowy i osocze ciekawa strona bogatopłytkowe. Powiększanie ust Katowice, które proponują z zastosowaniem właśnie kwasu hialuronowego zapewnia rewelacyjne i jednocześnie naturalnie rezultaty. Doskonały lekarz zatroszczy się o to, aby kwas został rozłożony równomiernie, a jednocześnie nie wstrzyknie go za wiele. Kwas hialuronowy w sposób naturalny obecny jest w organizmie każdej osoby. Należy jednak wiedzieć, że wraz z upływem czasu jego ilość zaczyna się wybitnie zmniejszać. Kwas hialuronowy idealnie sprawdza się także w redukcji zmarszczek. Wykorzystywany jest również do modelowania warg sromowych. Osocze bogatoplytkowe to ogromny hit medycyny estetycznej. Ten obojętny pod względem biologicznym preparat można bez lęku wykorzystywać również u osób , u których stwierdzono alergię. Osocze uzyskuje się z krwi, która została pobrana od pacjenta.

kobieta, usta

Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime
Znaczy to, że jest to substancja o charakterze naturalnym, a ryzyko jej odrzucenia przez organizm jest żadne. Osocze bogatopłytkowe znajduje zastosowanie w kuracjach regeneracyjnych skóry. Pozwala ją odżywić oraz nawilżyć, na skutek czego zmniejsza zmarszczki i nadaje jej młody wygląd. Po osocze sięga się także w przypadku leczenia blizn, które są pamiątką po oparzeniach. Jego wstrzyknięcie sprawia, że blizny spłycają się, na skutek czego nie widać ich tak bardzo. Zabiegi medycyny estetycznej przestają być już zabiegami dla gwiazd ekranu. Ich ceny stają się bowiem coraz niższe. Dzieje się tak dlatego, że klinik, w których takie zabiegi są wykonywane jest coraz więcej. Powiększająca się konkurencja wymusza więc zmniejszenie cen. Dzisiaj z zabiegów tych może skorzystać naprawdę większość przedstawicielek płci pięknej.

Comments are closed.