Press "Enter" to skip to content

Jak osiągnąć sylwetkę kulturysty? Czy sterydy anaboliczne mogą nam być pomocne?

Masa mięśniowa to zdecydowanie najbardziej cenny atut kulturysty. Podczas, kiedy wyrazistość czy symetria są też bardzo ważnymi kwestiami, to bez masy mięśniowej jednakowoż tego typu walory nie będą zbyt znaczące. Odpowiednim przykładem może być pokaz kulturystyczny. Jeśli każdy z zawodników ma podobny poziom symetrii, to jednak na czoło wybija się ten, co jest bardziej odpowiednio zbudowany, taki zawodnik ma szansę wygrać rywalizację.

Pamiętać należy, ażeby uzyskać te wszystkie elementy, więc aby masa była właściwa, powinniśmy trenować według najbardziej profesjonalnych zaleceń. Każda z sesji powinna trwać maksimum sześćdziesiąt minut. Po upływie 60 minut poziom budowanej masy i spalony tłuszcz z hormonami są zrzucane. Również glikogen w twoim systemie, jaki jest paliwem będzie właściwie zużywany. Każde z poszczególnych ćwiczeń musi odbywać się w częściach od sześciu do piętnastu powtórek. Istnieje bardzo dużo powodów, aby tak postępować.

Jeśli masz ochotę zdobyć uzupełniające dane na opisywane zagadnienie, to przydatne do tego okażą się praktyczne wskazówki (https://przemyslawkwiatkowski.pl/), które znajdziesz tutaj. Sprawdź to!

Pierwszym oraz najważniejsze jest to, że jednocześnie obszar w którym wzrasta hormon na zewnątrz jest maksymalizowany. Jak wiemy jest to niezwykle istotne, ponieważ hormon robi idealnie to co chcemy, czyli zwiększa się mięsień, natomiast tłuszcz jest zredukowany. Bardzo ważne w kulturystyce są też sterydy anaboliczne cykle. Okres przyjmowania sterydów definiujemy cyklem, gdyż przyjmuje się odpowiednie preparaty przykładowo w cyklu dwunastotygodniowym. Dosyć często w cyklach spotkać możemy również więcej niż jedną substancje. Jest to po prostu połączenie co najmniej dwóch

siłownia

Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com

różnych sterydów anabolicznych w cyklu. W większości sytuacji ma to na celu zdobycie maksymalnego działania anabolicznego w czasie cyklu.

Dość często wykorzystywane w cyklu są inne lekarstwa, nie sterydy, ma to na celu ograniczenie ewentualnych skutków ubocznych, takiego rodzaju inhibitor aromatozy. Decyzja żeby je włączyć do cyklu powinna zostać podjęta samodzielnie, gdyż każdy inaczej reaguje na różnorodne substancje. Przykładowe cykle nie są dzielone na zwiększające masę czy rzeźbiące. Rezultat, który możemy uzyskać w wielkiej mierze jest zależny od zastosowanej diety oraz wielu innych czynników. Możliwe jest uzyskiwanie dosyć suchej masy mięśniowej, bez retencji, także na środkach, które są klasyfikowane jako mocno aromatyzujące.

Comments are closed.