Category Archives: Sport

Gdy postanawiamy przyuczyć się jeździć na koniu należałoby mieć pojęcie, że stajnia w Warszawie planuje zawodowe obozy jeździecki

Jak w dzisiejszych czasach pokazują rozlicznego typu statystyki rośnie liczba osób, jacy jeżdżą lub potrzebują nauczyć się jeździć na koniu. To niezwykle dobrze, ponieważ od zawsze zajęcia ze zwierzętami należą do najważniejszych. Nie tylko dość mocno polepszają fizycznie, ale także oddziałują na właściwą psychikę człowieka.

Sport jest zdrowy, ale uprawiajmy go z głową!

Sport to zdrowie, rzeknie każdy i nie znajdziemy w takiej powszechnej deklaracji ani cienia zastanowienia. na pewno, jak w każdej dziedzinie życia, tak i w aktywności chowa się niepozorny chochlik – kontuzja, która ze zdrowiem nie ma wiele wspólnego. stąd właśnie, jak do wszystkiego, czego się przymierzamy uprawiajmy aktywność mądrze, żeby przysłowie: „sport to zdrowie” było jak najbardziej aktualne.

Jak osiągnąć sylwetkę kulturysty? Czy sterydy anaboliczne mogą nam być pomocne?

Masa mięśniowa to faktycznie najbardziej cenny atut kulturysty. W czasie, kiedy wyrazistość czy symetria są także bardzo istotnymi kwestiami, to bez masy mięśniowej jednakże takie walory nie będą miały znaczenia. Odpowiednim przykładem będzie na pewno pokaz kulturystyczny. Jeśli każdy z zawodników ma dość identyczny poziom symetrii, to jednak na czoło wybija się ten, co jest lepiej zbudowany, taki zawodnik wygra rywalizację.