Press "Enter" to skip to content

Co zrobić, jak nasze zęby nie prezentują się zbyt ciekawie? Interesującym rozwiązaniem mogą być licówki

Istnieją tego rodzaju okoliczności, iż nie za bardzo często uśmiechamy się i nie chodzi tu z pewnością o dobry humor.

Najzwyczajniej nasze usuwanie ósemek warszawa (polecamy przejrzeć-> https://ratynscystomatologia.pl/chirurgia-stomatologiczna-warszawa/) nie są w za dobrym stanie, są niezbyt równe, widoczne są przebarwienia, pojawiają się zbyt duże szpary pomiędzy zębami i tak dalej, a to wszystko powoduje, iż nie chcemy, aby ktoś to zauważył. Na szczęście mamy na to sposoby, a takim z nich są licówki.

uśmiechnięta kobieta

Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com

Licówki, np. jedne z bardziej znanych licówki porcelanowe, to dość cienkie płatki porcelany, które przykleja się na przednią powierzchnię uzębienia, dzięki czemu można ukryć defekty estetyczne- . Dzięki licówkom możemy rozjaśnić zęby, spowodować, iż będą pięknie się prezentować, będą miały piękny kształt jak i barwę. Można też poszerzyć albo w ogóle usunąć szpary między zębami. Są też odpowiednie do małej korekty ustawienia zębów, na przykład w przypadku małego skręcenia lub stłoczenia.

Licówki są właściwe dla osób, jakie pragną rozjaśnić kolor zębów, jak i zakryć trwałe przebarwienia. Stosuje się je w sytuacji niezbyt estetycznych bruzd, jak jednocześnie uszkodzeń zębów. Dopiero przy większych zniszczenia stosuje się korony ceramiczne. Licówki musi zakładać dobry dentysta, ponieważ w takiej sytuacji jest gwarancja, iż wszystko zostanie wykonane jak najbardziej odpowiednio, a nasze zęby rzeczywiście zyskają na wyglądzie- . Gdzie spotkać tego rodzaju specjalistę?

Dobrym miejscem jest Legnica, gdzie bez wątpienia znajdziemy takiego fachowca, jaki poprawi wygląd naszego uzębienia, a my będziemy mogli na nowo się uśmiechać, bez obaw, że ktoś zobaczy nasze niezbyt ładne zęby.

Comments are closed.